DEEPER Chirp+ 2

Kód: 194605
Neohodnoceno
10 083 Kč / ks 8 333 Kč bez DPH

DEEPER Chirp+ 2

Jedná se o vylepšení současného modelu Chirp+ (ten zůstává v prodeji) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RYBÁŘI ŘEKLI, ŽE BY CHTĚLI VÝKONNĚJŠÍ SONAR. A MY JSME ŘEKLI, ŽE HO PRO NĚ VYROBÍME. ŠLI JSME DO TOHO NEJVĚTŠÍHO RIZIKA. ZKOMBINOVALI JSME HARDWARE A SOFTWARE A UDĚLALI JSME POŘÁDNÝ KROK KUPŘEDU... NEBO VLASTNĚ DO HLOUBKY. RYBÁŘI TAK OBJEVÍ TAJEMSTVÍ SKRÝVAJÍCÍ SE V HLUBINÁCH. SEZNAMTE SE SE SONAREM DEEPER CHIRP+ 2. CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO OPRAVDOVÉ RYBÁŘE A NEJVÝKONNĚJŠÍ NAHAZOVACÍ SONAR ZNAČKY DEEPER. PROZATÍM.

PROČ CHIRP+ 2?
Užijte si rybaření, jak jste ho dosud nepoznali: jasný obraz a dokonalá přesnost sonaru CHIRP+ 2 ve spojení s aplikací Fish Deeper™. Nyní si
můžete plánovat, zaznamenávat a analyzovat své rybářské výpravy a vytvářet vlastní batymetrické mapy. K těmto datům máte přístup z jakéhokoli zařízení.


NEUVĚŘITELNÉ ROZPOZNÁVÁNÍ CÍLE
Díky rozlišení cíle na 1 cm budete moct snadno určit cílový druh, i když bude součástí velkého hejna rybek, nebo sledovat i ty nejdrobnější návnady při vertikálním vláčení.


PŘESNOST V EXTRÉMNÍCH HLOUBKÁCH
Sonar CHIRP+ 2 poskytuje minimální šum u hladiny, takže se můžete spolehnout na přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělké vodě a dokázat najít ryby už 15 cm pod hladinou. A také naopak: dokážete rozlišit ryby i ve vodě hluboké až 120 m.

3 FREKVENCE PAPRSKŮ PRO VŠESTRANNÉ POUŽITÍ
Skenováním oblasti širokoúhlým paprskem objevíte místa, kde se ryby shromažďují. Konkrétní ryby také najdete pod silným ledem pomocí paprsku s úzkým úhlem 7°.

CO JE TO CHIRP?
Tradiční sonar vysílá vždy pouze jeden frekvenční impulz. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse = komprimovaný vysoce intenzivní vyzařovaný impulz) vysílá nepřetržitý tok frekvencí od nízkých po vysoké. Díky tomu jsou údaje ze sonaru mnohem jasnější a ve srovnání s tradičními sonary mají vyšší rozlišení.

CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO OPRAVDOVÉ RYBÁŘE.

Výkonný a nejmodernější nahazovací sonar CHIRP se pyšní třemi frekvencemi paprsku, ostrostí signálu a dokonalou přesností. Je ideální k rychlému vyhledání míst, kde se shromažďují cílové druhy ryb, k odhalení predátorů a lovu v extrémních hloubkách. Ve spojení s inovativním softwarem, aplikací a webovou platformou Fish Deeper™ si jednoduše naplánujete své výpravy. Záruka toho nejlepšího zážitku z rybaření.


MIMOŘÁDNÝ DOSAH VRHÁNÍ A SNADNÁ PŘENOSITELNOST.

Sonar nahodíte až do vzdálenosti 120 metrů a můžete se spolehnout na výborné připojení. Malé, lehké a bezdrátové řešení. Skvěle se vejde do rybářské tašky i do každé kapsy. Kompatibilní se zařízeními iOS a Android. Generuje svůj vlastní Wi-Fi signál, díky kterému se připojíte ke svému chytrému zařízení. Odteď nebudete potřebovat žádná internetová ani mobilní data.

NAPROSTÁ VŠESTRANNOST.

Různé režimy rybolovu pro specifické typy rybaření. Použití pro chytání ryb z lodi, kajaku, břehu, nábřeží a dokonce pro lov na dírkách s tradičním zobrazením ukazatele. Chytejte ryby v létě i v zimě, během dne i v noci. Jeden sonar pro všechna použití.


VYTVÁŘENÍ BATYMETRICKÝCH MAP.

Vytvářejte si vlastní hloubkové mapy a prohlížejte si své skeny, mapy, body zájmu, fotografie a poznámky v aplikaci Fish Deeper™ nebo na webové platformě

UŹIVATELSKY PŘÍVĚTIVÁ APLIKACE.

Prohlížejte si ryby, vegetaci a obrys, tvrdost a konzistenci dna. V aplikaci Fish Deeper™ zjistíte také hloubku a teplotu vody, můžete používat barevnou paletu
zobrazení, volitelné symboly, nastavení citlivosti sonaru a tradiční ukazatel pro rybolov na dírkách.


PRODLOUŽENÁ PĚTILETÁ ZÁRUKA VÝROBCE.

Nyní si můžete dopřát naprostou pohodu a skvělé zážitky z rybaření. Díky sonaru Deeper CHIRP+ 2 budete mít opravdu dlouhou jistotu kvality.


KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Sonar je vyroben z velmi odolného plastu typu ABS s titanovými vložkami a silikonovým těsněním a odolá nejen působení vody, ale i rozmarům počasí a teplotám až do -20 °C

CO JE NOVÉHO?
Nový vzhled a ještě mnohem větší výkon ukrytý uvnitř. Díky tomuto sonaru si užijete hloubkové mapy z celého světa.


SUPERRYCHLÉ NABÍJENÍ.

Provozní doba až 15 hodin. Nabití na 100 % za pouhé 2 hodiny.


KRYT PRO NOČNÍ RYBOLOV SOUČÁSTÍ BALENÍ.

Sonar dobře uvidíte za tmy i během horší viditelnosti.

BARVA POUŠTNÍ PÍSEK.

Stejný tvar a rozměr ve zbrusu novém kabátu.

 

Deeper CHIRP+ 2

 

  • Odhazová vzdálenost 120 metrů
  • Výdrž baterie: 15 hodin
  • Hmotnost: 90 g
  • Barevné rozlišení dna: ANO
  • GPS: ANO
  • Vytváření batymetrických map: ANO (ze břehu i z lodi)
  • Rozdíl oproti CHIRP+ : delší výdrž baterie a odhozová vzdálenost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení