DEEPER Pro+ Vánoční edice 2018

Kód: 181248
Tip
Neohodnoceno
6 489 Kč / ks 5 363 Kč bez DPH

DEEPER Pro+ Vánoční edice 2018

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve vánoční edici 2018 najdete i spolu s nahazovacím sonarem Deeper Pro+ kvalitní multifunkční kleště značky Gerber, barevné víčko Deeper a držák na mobil Deeper. 

Bezdrátový, nahazovací Deeper Smart Sonar PRO+ je nejlepší z celé série. Používá k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu nebo tabletu připojení Wi-Fi. Deeper Smart Sonar PRO+ obsahuje vysoce přesný interní přijímač GPS, který vytváří hloubkové mapy při rybaření ze břehu nebo z lodi. Díky tomu je Deeper Smart Sonar PRO+ jediný nahazovací echolokátor, který vám nabízí přístup k přesným funkcím a datům pro vyhledávání ryb, které byly dříve k dipozici pouze na konzolích rybářských lodí.

Rozsah Wi-Fi

Wi-Fi dosáhne až 330 stop/100 metrů a díky tomu je zařízení PRO+ skvělým nahazovacím sonarem. Připojení Wi-Fi umožňuje maximalizaci jak vzdálenosti mezi PRO+ a uživatelem zařízení a přesnosti dat přenášených do vašeho smartphonu.

Sledování extrémní hloubky

PRO+ skenuje od hloubky 2 stopy/0,5 m do hloubky 260 stop/80 m, a umožňuje vám rybaření v různých sladkovodních vodách. Bez jakýchkoli obtíží používejte svůj PRO+ v kanálu nebo rybníku, velkém jezeře nebo dokonce v potoce.

Rozšířená průzračnost vody

PRO+ se dodává s vyšším rozlišením skenování a rozšířeným dynamickým rozsahem, který umožňuje snímat menší objekty pod hladinou vody a umožňuje přesnější detekci takových objektů.

Internal GPS receiver

PRO+ obsahuje vysoce přesný interní přijímač GPS, díky kterému zařízení mapuje rybářská místa a vytváří hloubkové mapy s konturami dna - bez ohledu na to, zda rybaříte ze břehu nebo ze člunu.

 

 Nahazovací sonar GPS

 Díky internímu přijímači GPS a funkci off-line map svůj úlovek snadno   poznáte. PRO+ obsahuje vysoce přesný interní GPS přijímač, který díky   vytváření hloubkových map i při rybolovu ze břehu mapuje kontury   vodního dna a označuje místa pro rybaření. To vám umožňuje   prozkoumat podmínky celé rybářské lokality pod vodou a určit nejlepší   možnost pro optimální lovení.

 

 

 

 Hloubkové mapování v reálném čase

 Funkce off-line map průzkum pod hladinou usnadňuje a vy tak můžete   identifikovat hloubkové přechody pomocí postupně stínovaných   barevných změn. Všechny hloubkové mapy lze archivovat a kdykoli   otevřít a zlepšit tak efektivitu rybářské lokality, protože můžete vytvářet   vrstvy neomezených informací a vytvářet své vlastní, výrazně přesné   mapy. V případě potřeby je použijte k vlastní navigaci z vodního prostředí   a divoké přírody. Při použití aplikace Deeper je stažení všech map zdarma.

 

 Interní Wi-Fi přístupový bod

 Na místě rybaření nepotřebujete připojení Wi-Fi ani mobilní data!   Zařízení Wi-Fi má interní Wi-Fi přístupový bod, ke kterému můžete   připojit svůj smartphone nebo tablet. Jediné co musíte udělat, je   zapnout na svém smartphonu Wi-Fi a připojit se k přístupovému bodu   Deeper. Ke svému zařízení Deeper se můžete připojit kdekoli na světě,   dokonce i v deštném pralese v Amazonii.

 Důležité oznámení: Pokud dojde ke kratšímu rozsahu připojení, vypněte   na svém smartphonu mobilní data nebo/a Wi-Fi. Při použití zařízení   Deeper není třeba použít žádný mobilní signál ani využívat data.

 

Barevný režim

Vyberte si nejvhodnější režim barevné obrazovky – podle času a míry jasu. Klasický barevný režim má uhlíkové pozadí a k identifikaci veškerého dění pod vodou nabízí kompletní barevnou paletu. Zelená označuje vegetaci pod vodou, oranžová až žlutá označuje ryby (čím intenzivnější žlutá, tím silnější signál sonaru), tmavě hnědá až oranžová označuje dno (čím intenzivnější oranžová, tím intenzivnější signál sonaru), modré body označují hladinu vody. Barevný režim Den/Noc obsahuje rozšířenou barevnou paletu navrženou konkrétně ke zvýšení separace cílů a snížení interferencí pod hladinou vody. Denní ani noční režim nerozlišuje vegetaci ani ryby, vychází z intenzity signálů sonaru, stejně jako profesionální vybavení člunů.

 

Ostatní významné kvality

PRO+ má veškeré funkce zařízení PRO – a mnohem víc! Nastavením citlivosti zařízení zobrazíte pouze to, co potřebujete vidět. V kalných vodách vyberte nižší citlivost sonaru a filtrujte rozptyl obrazu. V průzračných vodách si vyberte vysokou citlivost, abyste zachytili i tu nejmenší akci pod vodou. Malé zařízení, které váží pouze 3,5 oz/100 g a v průměru měří 2,5 palce/65 mm, je vhodné k použití se standardními rybářskými pruty a vlasci. Výsledkem jsou nejkvalitnější data echo lokátoru z kompaktního bezdrátového zařízení.

 • Rozměr: Koule o průměru 6,5 cm
 • Hmotnost: 100 g
 • Konstrukce: ABS
 • Kompatibilita: od iOS 8.0+ a Android 4.0 po  nejnovější zařízení
 • Připojení: Bezdrátové připojení WiFi, GPS přijímač
 • Dosah WiFi připojení: Až 100 m
 • Hloubka max/min: 80 m / 0,5 m
 • Teplota: Čidlo teploty vody
 • Jednotky teploty: Stupně Celsia / Fahrenheita
 • Provozní teplota: -20 °C až 40 °C
 • Typ sonaru: Dvojitý paprsek
 • Frekvence: 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
 • Baterie: Lithium Polymer 3,7 V dobíjecí, 850mAh
 • Výdrž baterie: Až 6 hodin 
 • Napájecí adaptér: microUSB kabel, 5V DC, 450mA max
 • Frekvence snímání: až 15 snímků za sekundu. Umožňuje zachytit rychle se pohybující objekty
 • Rozlišení snímání: Vyšší rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 1,3cm a umožňuje zachytit pod vodou
 • menší objekty.
 • Rozsah: 8x větší rozsah umožňuje přesnější detekci objektů pod vodou.
 • Režim obrazovky: Běžný režim včetně denního a nočního režimu obrazovky

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: