R-SPEKT Bait Transporter 2 v 1

Kód: BASE_11806
Neohodnoceno
Značka: R-SPEKT
2 577 Kč / ks 2 130 Kč bez DPH

R-SPEKT Bait Transporter 2 v 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set brašen BAIT TRANSPORTER 2 v 1 slouží jako jedinečný komplet celkem tří pevných brašen pro rybáře na návnady a nástrahy. Můžete v nich přenášet velké množství sušených a mražených boilies, které si díky vnitřní termofólii zachovají po určitou dobu svoji teplotu. Tašky lze využít také k polévání vašeho úlovku na podložce nebo pro rozmíchání jakéhokoliv krmiva.

Celý set se skládá ze dvou vnitřních termotašek o rozměrech 22 x 21 x 23 cm a 40 x 21 x 23 cm o objemu cca 4 a 8kg boilies. Větší taška má uvnitř navíc umístěnu dělící termopřepážku, která vám umožní převážet odděleně dva druhy krmiv. Tyto dvě tašky přesně zapadají do třetí velké vnější cestovní termotašky Bait Transporteru, který má rozměry 62x23x23cm a disponuje objemem na cca 12 kg krmiva. Pokud byste tedy tyto tašky převážely samostatně, lze do nich umístnit celkem až 24kg krmiva.

Horní víko všech brašen je uzavíratelné spirálovým zipem a instalované madlo poskytuje maximální pohodlí při přenášení brašen v ruce. Velký vnější Bait Transporter má na boční straně kapsu pro umístění potřebného příslušenství a pro jeho přenášení lze využít buď pevné popruhové uši do ruky nebo odnímatelný stavitelný popruh na rameno s polstrovanou podložkou a masivními kovovými karabinami. Všechny brašny jsou ze všech stran vyztuženy pevnou hydroizolační fólií, která dokonale drží tvar brašen.

Barevné provedení: khaki vnější textilie kombinovaná s doplňky v přírodním maskovacím designu s logem edice R-SPEKT limited edition by Marek Kvaltín / černé dno / reflexní vnitřní termofólie

  • Materiálové složení: 100% voděodolný polyester s PVC zátěrem / 100% voděodolná reflexní metalická polyetylenová fólie
  • Rozměry "Bait Transporteru": 62 x 23 x 23cm
  • Rozměry jednodílné vnitřní tašky: 22 x 21 x 23cm
  • Rozměry dvoudílné vnitřní tašky: 40 x 21 x 23cm

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky