R-SPEKT Brašnička na doklady by Marek Kvaltín

Kód: BASE_11732
Neohodnoceno
Značka: R-SPEKT
570 Kč / ks 471 Kč bez DPH

R-SPEKT Brašnička na doklady by Marek Kvaltín

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brašnička na doklady R-SPEKT limited edition by Marek Kvaltín tvoří špičkový designový doplněk pro všechny rybáře, kteří chtějí být vidět i mimo vody, např. ve městě. Je ideální pro umístění potřebných každodenních drobností jako je peněženka, mobil, kapesníčky, tužka apod. Uvnitř brašny je navíc našita praktická  karabina sloužící např. pro bezpečné připnutí klíčů.

Brašnička v řadě R-SPEKT limited edition by Marek Kvaltín má navíc ještě druhou plnohodnotnou a oddělenou vnější kapsu se zapínáním spirálovým zipem ve tvaru písmene "U". Zadní stěna této brašny je vyztužena speciálním typem voděodolné tvrzené fólie pro maximální držení tvaru a větší komfort při nošení. Tato brašna je kompletně vyrobena z voděodolných textilií, aby co nejlépe ochránila svůj vnitřní obsah před případnou nežádoucí okolní vlhkostí.

Brašnu lze nosit v ruce nebo na rameni díky dostatečně dlouhému a stavitelnému popruhu. Rozměr brašničky je 20x16x5cm, takže jde o velmi kompaktní model, který vás rozhodně nebude omezovat ve volném pohybu.

  • Barevné provedení: kombinace černé a přírodního maskovacího motivu s logem R-SPEKT limited edition by Marek Kvaltín
  • Materiálové složení: 100% voděodolný polyester s PVC zátěrem / 100% voděodolná tvrzená LDPE fólie
  • Rozměry brašničky: 20 x 16 x 5cm