R-SPEKT Podložka na kapra rolovací 100 x 50cm

Kód: BASE_11692
Neohodnoceno
Značka: R-SPEKT
1 208 Kč / ks 998 Kč bez DPH

R-SPEKT Podložka na kapra rolovací 100 x 50cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rolovací podložka řady R-SPEKT limited edition v rozměru 100 x 50cm je jedna z nejznámějších podložek českých rybářů, většinou však kaprařů, vylepšená o několik prvků. Výplň tvoří 20mm silná PUR pěna, barevné provedení se nese v kombinaci odstínů khaki & černé, textilní klopy jsou pak zpracované v lesním maskovacím designu. Na podložce jsou vesměs využity inovativní materiály odolné proti opotřebení při běžném používání.

Po celém obvodu podložky vede silná stahovací šňůra, díky níž můžeme vytvořit z podložky tvar kolébky. Kapsa uvnitř podložky je díky suchým zipům stavitelná a slouží pro uložení kapra v době kdy sebou neustále hází. Je to velmi bezpečná podložka pro většinu standardních úlovků, výborná také při zavážení do lodě a pro snadnou manipulaci s rybou při přenášení.

Vzhledem k tomu, že podložka je rolovací, zabírá opravdu málo místa v rybářské výbavě a proto by ji měl vlastnit každý rybář, který to s rybami myslí vážně. K přepravě podložky je určen voděodolný transportní pytel, který bezpečně ochrání vaši další výbavu od nežádoucích nečistot, vody, slizu apod.

  • Barevné provedení: kombinace khaki a lesního maskovacího designu (vnější strana) / kombinace černé a lesního maskovacího designu (vnitřní strana) / černý transportní pytel
  • Materiálové složení: 100% voděodolný polyester s PVC zátěrem / 20 mm silná tlumící PUR pěna
  • Rozměry podložky: 100 x 50cm

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky