CARPLOUNGE zavážecí loďka RT7 V4 PRO ALL-In-One

Kód: BASE_21397
Tip
47 hodnocení
Značka: CARPLOUNGE
89 900 Kč / ks 74 298 Kč bez DPH 89 900 Kč / 1 ks

CARPLOUNGE zavážecí loďka RT7 V4 PRO ALL-In-One

VIDEO PRODUKTU SKEDUJ ZDE :

Carplounge RT 

Cena obsahuje základní verzi, bez příplatkoveho vybavení. 

Dotazy k příplatkovým doplňkům zasílejte na rrbaits@rrbaits.com 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme další level zavážecích loďek Carplounge! RT7 - produkt měnící hru, který nastavuje nový standard pro špičkové zavážecí loďky. Jako lídr na mezinárodním trhu jsme odhodláni k neustálým inovacím a jsme hrdí na to, že můžeme představit RT7, loďku nové úrovně, která jistě způsobí revoluci ve způsobu rybolovu. Díky pokročilým funkcím a elegantnímu designu je RT7 mistrovským dílem, které posune váš zážitek z rybaření do nových výšin.

 

 

// PRVNÍ NA SVĚTĚ | ALL-IN-ONE - FULL HD DLOUHÝ ROZSAH OVLÁDACÍCH BODŮ

KONEČNĚ VŠE V JEDNOM ZAŘÍZENÍ!

Už není potřeba žádná samostatná krabice s vysílačem, dálkový ovladač a tablet!

Mapování revíru nebo přinášení návazců zpět na místo po záseku dříve obnášelo velké úsilí... Nastavování krabičky vysílače, startování tabletu, připojování všeho bylo opravdu otravné, zvláště pokud chcete jet rychle - ale technicky není tomu zatím jinak.

Jednou z nejlepších funkcí návnadového člunu RT7 je nový inteligentní ovladač All-In-One, který kombinuje všechna 3 zařízení: S vestavěným ovládáním funkcí návnadového člunu, plně integrovaným do aplikace autopilota na jedné z nejjasnějších dotykových obrazovek na trhu a samozřejmě s vestavěným vysílačovým boxem se 2 opakovači a   

Antény DIVERSITY pro dosah 1000+ metrů (autopilot) a 400m+ (sonar echolotu, downscan).

Další užitečné funkce, jako jsou rychlá tlačítka, kterým můžete přiřadit funkce podle svých potřeb, zajišťují intuitivní ovládání a přímé použití vaší návnady! Například umístěte svá nejlepší místa na rychlá tlačítka a RT7 okamžitě zajede na uložené místo, otevře krmné poklopy a uvolní spojky a vrátí se k vám... nemůže to být rychlejší ani jednodušší!

  

 

 

 

//Venkovní displej #1 | Nejjasnější displej ve venkovním prostoru!

Zažijte výjimečnou čistotu a viditelnost na 7palcovém tabletu s dotykovým rozhraním s vysokým rozlišením ovladače All-In-One!

S průměrným jasem 1 200 nitů+ přibalujeme jeden z nejjasnějších 1080p 60fps Full HD displejů na trhu, aby byl zajištěn jasný obraz i na přímém slunci. Antireflexní a speciálně tvrzené antireflexní sklo odfiltruje veškeré odrazy světla a automaticky vylepší detaily stínů.

Venkovní displej #1 - výrazně jasnější než současné displeje IPhone/IPad a další špičkové mobilní telefony a tablety!