R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev

Kód: BASE_11848
Neohodnoceno
Značka: R-SPEKT
2 133 Kč / ks 1 763 Kč bez DPH

R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termo návlek R-SPEKT je výhradně určen pro uložení 10kg propan-butanové láhve standardní velikosti o přibližných rozměrech 590x300mm. Rozměr samotného termo návleku je cca 600 x 350 mm (výška x průměr). Tento termo návlek spolehlivě udržuje teplotu obsaženého plynu uvnitř PB láhve a napomáhá tak udržet plyn uvnitř PB láhve ve stabilním stavu při kolísavých okolních teplotních podmínkách. Povrch všech základních materiálů je zcela omyvatelný a dno je navíc vyrobeno z velmi odolného PVC materiálu.

Tlumící vnitřní materiál je speciální typ pěnového polyetylenu, který napomáhá udržet uvnitř návleku stabilní teplotu. Reflexní vnitřní vrstva navíc odráží sálavé teplo zpět do prostoru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku. Otvor v horní části návleku se pohodlně uzavírá pomocí stahovací šňůry s PVC pojistkou a celý návlek přesně kopíruje tvary 10kg propan-butanové láhve.

  • Barevné provedení: přírodní khaki design s výrazným logem R-SPEKT limited edition
  • Materiálové složení: 100% voděodolný polyamid s PU zátěrem / voděodolný pěnový polyetylen / voděodolná reflexní metalická polyetylenová fólie
  • Rozměry návleku: 60 x 35cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky