GURU Aventus 12ft Distance Feeder

Kód: 183522
3 hodnocení
Značka: GURU
14 221 Kč / ks 11 753 Kč bez DPH

GURU Aventus 12ft Distance Feeder

https://www.youtube.com/watch?v=RRBuvoqWVJ4 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GURU Aventus 12ft Distance Feeder je navržen tak, aby kombinoval mnoho prostředků - vzdálenost, přesnost atd. Vyrobeno na základě specifikací společnosti Daiwa v renomovaných zařízeních Spojeného království, které používají nejkvalitnější japonský uhlík a nejmodernější technologii prut;. 

  • Dva kusy, skládané do poloviny pro použití v Fusion Rod Holdall, velmi užitečné pro prut 12 stop. Dodává se se třemi distančními špičkami s velkými očky, které umožňují snadný průchod šokových uzlů - 1,5oz, 2oz a 3oz. Prut má zátěž 110 g a je schopen dosahovat vzdáleností 80 m plus s lehkostí.
  • V obou našich distančních prutech, 12ft a 13ft, jsme chtěli vytvořit nástroj, který by pomohl rybářům dosáhnout místa přesně a lehce. 
  • Stejně jako celý sortiment Aventus, tento prut má naprosto všestranné možnosti. Loví kapry na velkých vodách v letních měsících, , stejně tak pohodlné pro chytání skimmerů a f1 v zimě nebo bílé ryby.
  • Jasná, progresivní akce znamená, že tyč má v případě potřeby hodně síly, zejména na spodním konci pro vzdálenost náhozu
  • Prut je vybaven nadrozměrnými očky Fuji Alconite K-Guides, odolnými proti korozi, vysoce trvanlivým a navrženým tak, aby se zabránilo frap-ups a spleti. Všichny očkai jsou strategicky umístěny tak, aby dali prutu dokonalou kompresi, náhozu a zdolávání. Očka a rozměry pček jsou pro prut jedinečné - každý prut řady Aventus má různé velikosti oček umístěné v různých bodech, aby pomohla prutu splnit 100% svých schopností.
  • Korková rukojeť A-Grade je mimořádně komfortní a odolná, vyznačující se designem Armlock, který vám zajistí dokonalou kontrolu ryby. Dokončeno s  sedadlem Fuji DPS. 
  • Klíčovým rysem je délka rukojeti - delší než normální, což opět pomáhá při vzdálenosti a přesnosti náhozu. Více páky a síly lze získat z delší rukojeti, což pomáhá rybářům být přesnější
  • Jedinečným a klíčovým přínosem pro projekt Aventus je technologie uhlíku Zero 90. Tento proces zahrnuje dvojité vrstvení uhlíkových vláken různými způsoby od nuly do 90 stupňů. Při vytvrzování to dává prutům spojenou podélnou pevnost. Trubkový tvar libovolného rybářského prutu se při stlačení deformuje. Technologie Zero 90 nám umožňuje tuto deformaci řídit, zabraňovat ztrátě energie a přesnosti, udržet válcovou konstrukci tak, aby poskytla větší nahazovací sílu a přesnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Match - Feeder
Hmotnost: 1 kg

https://www.youtube.com/watch?v=RRBuvoqWVJ4