Nikdy neumřem

 

Zdravíme RRka a všechny příznivce kaprařiny,

někdy koncem prázdnin jsme domluvili tento týdenní podzimní carptalk, na kterém se sešli všichni staří známí, kteří stáli při rozjezdu firmy RR Baits . Termín byl naplánovaný na konec října a začátek listopadu, kdy počasí neporučíte.

Při příjezdu na pískovnu nás vítalo, krásné slunečné počasí,  avšak hned druhý den skok o 10 stupňů dolů a nepříjemný studený severovýchodní  vítr. Bylo jasné že aktivita ryb bude hodně slabá.

Ze začátku jsme zkoušeli různé příchutě, které  fungují  ve studené vodě.  Asi po dvou dnech kdy přicházeli záběry pouze na boilies Top Enzym Jalapeňos a R2, tímpádem byla volba jasná. Na všechny pruty jsme postupně všichni  dali boilies, jejíž  součástí je pálivá paprička.

Za 6 dní jsme vytáhli cca 15 kaprů, kdy váha se pohybovala od 9 do 15 kg. Předposlední den, kdy jsme měli za sebou dvě noci, kdy teplota spadla na hodnotu  -5 stupňů se na nás usmálo štěstí . V prvním případě  v podobě nového osobáku v šupíkovi, kdy se váha zastavila na hodnotě 25,20 kg a v druhém případě se jednalo o lysce o váze 20,20 kg. S ním zároveň se přišlo vyfotit kapří sluníčko o váze 15kg.  Všechny ryby nám udělaly neskutečnou radost, zvlášť kdy opravdu jak se říká ryba nešla.

Během týdne se za nami podívalo spoustu známých, kdy pro ně byl připraven třeba hovězí  gulášek a posléze zabíjačkový kotlík.

Tato akce se velmi vydařila a už se těšíme na další setkání u vody.

Za RR Baits Team  Radek, Ehe a Michi