JAG -SAFELINER MK2 316 STAINLESS

Kód: SL-BODY-316-MK2
6 hodnocení
Značka: JAG
839 Kč / ks 693 Kč bez DPH

Nejbezpečnější spona na vlasec na trhu, super měkká pryž zaručuje nulové poškození vlasce – bezpečnost ryb na prvním místě, žádné přívěsy kvůli poškození vlasce sponami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Informace o produktu

Neuvěřitelně citlivá indikace záběru díky uchopení vlasce na rozdíl od běžících klipů. Vynikající při silném větru,  jednoduše připojte bezpečnou vložku k vlasci a pomalu otáčejte cívkou navijáku tak, aby byla šňůra mezi indikátorem a navijákem těsná, což eliminuje jakékoli falešné pípání větru.

Super rychlé nastavení hmotnosti pomocí tlačného a zástrčkového připojení. Není potřeba nic odšroubovávat. Nový obrubníkový řetěz nahrazuje původní šňůru.

Infografika

Nejlépe se loví jako indikátor poklesu. K dosažení tohoto snížení řetězu tak, aby horní část ochranné vložky seděla těsně pod válečkem alarmu, když je pevně vytažen. Pro nastavení délky řetězu – každá ochranná vložka má vestavěný šestihranný klíč na konci závitového konektoru. Použijte jednu ochrannou vložku na další ochrannou vložku k odstranění malého šroubu (neupusťte jej!), ustřihněte řetěz krimpovacími kleštěmi Korda nebo podobným a znovu připevněte šroubem.

VÍCE INFORMACÍ

K dispozici v 316, bílé a černé. (Black and White Safeliner jsou jak 316 Stainless, tak barevné díky speciálnímu dokončovacímu procesu. Udělali jsme to, abychom zvýšili hmotnost černobílého indikátoru.

 

SPECIFIKACE  

Materiál

316 Nerez

Tělesná hmotnost

17 g

Malé váhy

6g

Střední váhy

12 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprařina
Záruka: 2 roky