DAIWA NAVIJÁK 20 TOURNAMENT BASIA 45 SCW QD

Kód: 193547
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: DAIWA
20 905 Kč / ks 17 277 Kč bez DPH

VIDEO PRODUKTU SLEDUJ ZDE :

https://youtu.be/IN_tvKN8KvM

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S navijákem Tournament Basia 45 SCW QD Daiwa zase působivě ukazuje, čeho je možné dosáhnout, když se nejnovější výrobní technologie setkají s technickým know-how.

Špičkový model z Japonska se 45mm zdvihem cívky. Dualizmus technické preciznosti a výrazného designu vede k lahůdce, která představuje nový standard v lovu kaprů. Tělo Zaion zajišťuje optimální uložení převodů a stará se o permanentní hedvábně hladký chod. CNC-obráběné převody vyrobené z leteckého hliníku nabízejí obrovskou navíjecí sílu a usnadňují stahování těžkých montáží i z velkých vzdáleností. Speciální okraj cívky pro daleké hody snižuje tření během náhozu a umožňuje delší hody. Silná hřídel disponuje dostatečnými silovými rezervami i při nejvyšším zatížení, aby mohla i ty největší úlovky navést bezpečně až do podběráku.

 

Tělo ZAION® ► 9 kuličkových ložisek ► ZAION® AIR ROTOR® ► Nerezová osa ► Soustružené převody TOUGH DIGIGEAR® ► Systém rychlobrzdy (QD®) ► brzdná síla 10 kg ► Anti-reverzní systém Infinite® ► SCW (Slow Cross Wrap™) systém pomalého, křížového ukládání vlasce ► Hliníková cívka pro daleké náhozy ABS® ► Náhradní hliníková cívka ► 45 mm zdvih cívky ► Aluminiová rychloklička One-Touch ► Dřevěná koncovka ► Překlapěč AIR BAIL® ► Rolnička Twist Buster® II ► HIP® klip vlasce ► Manuální překlapěč ► Vyrobeno v  Japonsku

 
 
Hmotnost 520 g
Kapacita 300 m/0,35 mm
Model 45 SCW QD
Počet ložisek 9
Převod 4,9:1
Velikost 45
Výrobce DAIWA
Druh rybolovu Kaprařina
Produktová řada Tournament Basia

 

na tento produkt se nevztahují žádné další slevy

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 1 kg