GURU Aventus 11ft Feeder

Kód: 183432
1 hodnocení
Značka: GURU
12 999 Kč / ks 10 743 Kč bez DPH

GURU Aventus 11ft Feeder

https://www.youtube.com/watch?v=UEe4-Osy-EM 

Detailní informace

Detailní popis produktu

11ft Aventus feeder a neuvěřitelně populární délka pro všechny druhy rybolovu. Vyrobeno na základě specifikací společnosti Daiwa v renomovaných zařízeních Spojeného království, které používají nejkvalitnější japonský uhlík a nejmodernější technologii prutů. 

  • Dva kusy, složené do poloviny pro použití v Fusion Rod Holdall. Dodává se se třemi skleněnými špičkami - 1oz, 1,5oz a 2oz. Prut má váhu odlitku 80 g. 
  • Stejně jako celý sortiment Aventus, tento prut má naprosto všestranné použití. 
  • Progresivní akce znamená, že prut má v případě potřeby hodně síly
  • Prut je vybaven nadrozměrnými špičkami Fuji Alconite K-Guides, odolnými proti korozi, vysoce trvanlivým a navrženým tak, aby se zabránilo frap-ups a zamotání. Všichny očka jsou strategicky umístěny tak, aby dali prutu dokonalou kompresi, nahazování a zdolávání. 
  • Korková rukojeť A-Grade je mimořádně komfortní a odolná, vyznačující se designem Armlock, který vám zajistí dokonalou kontrolu ryby. Ukončena sedlem Fuji DPS. 
  • Klíčovým rysem je délka rukojeti - delší než normální, což opět pomáhá při vzdálenosti a přesnosti náhozu. Více páky a síly lze získat z delší rukojeti, což pomáhá rybářům být přesnější. 
  • Jedinečným a klíčovým přínosem pro projekt Aventus je technologie uhlíku Zero 90. Tento proces zahrnuje dvojité vrstvení uhlíkových vláken různými způsoby od nuly do 90 stupňů. Při vytvrzování to dává prutům spojenou podélnou pevnost. Trubkový tvar libovolného rybářského prutu se při stlačení deformuje. Technologie Zero 90 nám umožňuje tuto deformaci řídit, zabraňovat ztrátě energie a přesnosti, udržet válcovou konstrukci tak, aby poskytla větší nahazovací sílu a přesnost.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UEe4-Osy-EM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: