KORDA Compac Cooler Kamo 14l

Kód: KLUG74
Neohodnoceno
Značka: KORDA
3 515 Kč / ks 2 905 Kč bez DPH

KORDA Compac Cooler Kamo 14l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte dokonalý rybářský chladící vak/box, který uchová veškeré vaše jídlo a návnady v perfektním stavu během delších sezení, pak nehledejte nic jiného než Compac Cooler. Cooler je dokonalá taška pro uchování potravin a návnad zmražených nebo chlazených tak dlouho, jak je to možné. S uzavřenými buňkami, nenasákavou vysokou izolací pro udržení vnitřní teploty na co nejnižší možné úrovni, k čemuž lze dále přispět přidáním Cool Packs.

Každý aspekt chladiče byl pečlivě navržen pro maximální výkon, až po prvotřídní voděodolné a vzduchotěsné zipy kolem tvarovaného víka s pevnou střechou, které udržuje studený vzduch uvnitř a zabraňuje pronikání vlhkosti dovnitř. I když je plný, je to snadné k přenášení nebo zvednutí na nebo sejmutí z vozíku díky polstrovanému odnímatelnému ramennímu popruhu a zesíleným rukojetím.

Tato verze Korda Light Kamo má kapacitu 14 litrů, zachovává dostatek místa pro jídlo, návnadu a tekutiny, které je třeba uchovávat v chladu, a přitom zabírá stejnou plochu jako 20l verze. To znamená, že jej lze stále používat s XL Compac Coolpack.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky