KORDA Klor

Kód: KLOR2 KLORB2 KLOR4 KLORB4 KLOR6 KLORB6 KLOR8 KLORB8 Zvolte variantu
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: KORDA
160 Kč / ks 132 Kč bez DPH
Velikost
Druh Hrotu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

KORDA Klor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzor háčků Klor byl navržen a vytvořen Dannym Fairbrassem jako maximálně agresivní, silný a rychle se otáčející háček s brilantním potenciálem schopnosti zaseknutí se v kapří tlamce za použití různých typů montáží
.
Tento typ háčku se vyrábí u jednoho z nejlepších japonských výrobců háčků a je neuvěřitelně odolný. Ukázalo se, že je schopen zvládnout lov v extrémních podmínkach u nás i v zahraničí kdy jsme měli políčeno na ty největší ryby které se na těchto vodách nacházely.

Klor má velmi agresivní tvar (ještě více než u háčků Kurv Shank) kdy je hrot v rovině s očkem háčku, což ho předurčuje k rychlému otáčení a zaseknutí v tlamce kapra. Zakřivení háčku v rovině s hrotem usnadnuje práci a není u něj potřeba použití rovnátek Kicker či smrštovací hadičky.

Je vhodný pro použití jak s měkkými šnurkami bez potahu tak s potahovanými šnůrkami anebo s kombi návazci.

Špička hrotu je dlouhá, velmi ostrá a mírně otočená, což zajišťuje nejbezpečnější možné zaseknutí háčku. Rovněž je mnohem méně pravděpodobné, že budou poškozeny bílou rybou, raky a to především na štěrkovém dnu

Háček je vyroben ze silného drátu a je velmi odolný,lze je využít prakticky v jakékoliv situaci a to i když lovíte například ve vázkách či vodní vegetaci aniž by jste se museli bát že se tento háček ,,narovná“.
Během testování se Dannymu podařílo pomocí tohoto háčku ulovit kapry vážicí více jak 60 liber z divokých francouzských vod, které byly plné vázek.

Navzdory síle drátu zůstává hrot velmi ostrý a jak mile se tento háček jednou zasekne už nepovolí .

  • Velikosti: 2, 4, 6 a 8
  • K dispozici: S protihrotem nebo bez protihrotu
  • Množství: 10 ks za balení

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky