TRAKKER AQUATEXX® DELUXE THERMAL BED COVER

Kód: TR208309
Neohodnoceno
Značka: TRAKKER
2 799 Kč / ks 2 313 Kč bez DPH 2 799 Kč / 1 ks

Díky voděodolnému materiálu Aquatexx na vnějšku a výplni z Q7 dutých vláken nabízí Deluxe Thermal Bed Cover neuvěřitelný výkon v jakýchkoli podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I přes své hodnocení na 2 období jej lze použít i na spacáky jako jsou Versatexx, UltraDozer nebo Big Snooze+ s hodnocením na 3 roční období. Touto kombinací se zlepší termální a izolační vlastnosti, čímž se vytvoří podmínky vhodné pro použití na 5 období. Přehoz přes spacák je také vhodný v teplých letních měsících, kdy teplý spacák není zapotřebí a vystačíte si pouze s Deluxe Thermal Bed Cover, který poslouží jako přikrývka. Fleecové lemování na spodní straně zajišťuje teplo a pohodlí. Deluxe Thermal Cover lze připevnit na většinu lehátek standartních velikostí pomocí elastických klipů, které lze na obou stranách připevnit na rám lehátka, a tak se přehoz nesesune z lehátka při vstávání. Elastická kápě pomáhá zajistit přehoz na spodní část lehátka a snižuje únik tepla v této oblasti.

Vlastnosti produktu? Látka Aquatexx na vnějšku Q7 dutá vlákna zajišťují výbornou izolaci Fleecová maximálně hřejivá vnitřní strana

Elastický držák na lehátko

Dodáván s kompresním obalem

Materiál Vně Aquatexx

Podšívka 100% polyester

Rozměry D 215cm Š 115cm Hmotnost 1,9kg

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky

VIDEO