Cesta do neznáma

Zdarec kucííí,
po zimním odpočinku, jsem se konečně dostal k vodě. Jelikož jsem se nemohl zúčastnit jarní výpravy s chalanama do Francie z časových důvodů, tak jsem se rozhodl pro neznámou vodu, která mě hodně připomínala Rainbow. Dva dny před odjezdem jsem se ale dozvěděl, že vedlejší řeka se rozvodnila a zatopila všechny možné chytací místa. Nelenil jsem a hned se vrhl na hledání náhradní varianty. Po hodině brouzdání po netu, jsem se rozhodl vyzkoušet jedno větší jezero cca 1100 ha. Vždy mě lákalo.
Přišel den D a já vyrazil sám na týdenní rybolov. Při příjezdu jsem zjistil od místních rybářů, že kapři již 3 týdny nespolupracují, ale to mě bylo jedno, hlavně že jsem u vody. Nebudu se rozepisovat, o vybalování, sondování, atd. Po 12 hod. jsem dostal první záběr, žádný obr, ale potěšil, kapr 10 kg. Další dva dny, jen cejn, metrový sumík, dvoukilový jelec, ale kapr nikde. Až 4 den přišel kapr dalších 10 kg, čili spokojenost. Pak až poslední noc to pěkně rozjel, ale bohužel uřízl mě to o škeble, ale to je život, i ryba má šanci. Každopádně jsem rád, že jsem udělal aspoň dva kapry na velké neznámé, a že byl klídek a pohoda. Jednou se sem vrátím a třeba zdolám místního velikána, o kterých vím, že zde jsou. Hlavně Biťme vklidu, vše jednou přijde.

Petrův zdar
Za RRBAITS Michal

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení