Jedno velké DÍÍÍK RR Baits

Zdravím celý kolektív RRbaits,

chtěl bych tobě Radku i celému teamu RRbaits moc poděkovat za to co děláte a hrozně velký dík taky za sponzorské do mého závodu FICC v Jestřabicích. Závod proběhl dokonale a sklidili jsme seriozní poklonu od zavodníku, veřejnosti i majitelů přehrady. Čemu nasvědčuje i náš fb ( https://www.facebook.com/events/289034491499072 ) kde se množí pozitivní recenze našemu organizačnímu teamu ... Závodu se zučastnilo 56 závodníku a zhruba 15 členu organizačního teamu a rozhočích. Nikdy by jsme nic podobné asi nezvládli a nedělali kdybychom neměli oporu a podporu ve Vás sponzorech a partnerech závodu.

Konečne jsem měl čest se seznámit s vašimi "kulami" přes supr lidi Romana Bařinu a Martina Křapu..... Chlapi mi přivezli od tebe 2 trasparenty z toho 1 jsem si dovolil nechat z důvodu navazaní na spolupráci v dalším roce.  Dovolil jsem si Vám udělat i nějaké produktové foto a tak doufám, že se bude líbit.

Chlapi máte to u mě a kdyby cokoli tak jsem na telefonu ...... A zkusím vám pomoct s čímkoli jak budu moct.

VELKÉ DÍK!

Martin SANNY Horák

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení