Nový svazový osobák

Čau RRka
O5 se hlásím od vody.Tentokrát jsem vyrazil s kamarády Pepou a Tomem na jednu menší jihočeskou řeku. Počasí nám moc nepřálo a ve čtvrtek hned po příjezdu k vodě začalo pršet. Pršelo celou noc a v pátek přes den přišly i bouřky.Vše jsme měli mokré a síly ubývaly, ale nevzdali jsme to a bojovali dál.
Během vytrvalého deště přicházejí první záběry.Po několika dorostencích 50-60 cm se mi v největším dešti roztočí cívka a zasekávám .Na břeh konečně dostávám větší rybu! Jeto říční šupík 73 cm 7,8 kg. Dělá mi velkou radost a je to pro mě hodně ceněná ryba na tuto vodu. Potom ještě vytahuji na břeh kapříka 65 cm 5+kg.
Celkem se mi povedlo 13 ryb. Na jedničku fungovala příchuť Top Enzym Plum a potvrdila mi svou sílu.
Za zmínku stojí Tomášův šupík, krásně stavěných 8 kg. Jako třešničkou na dortu přichází v sobotu ráno Pepovi brutální záběr. Po 20 minutovém boji si všichni myslíme,že má sumce. Nakonec v podložce leží nádherný říční kapr o neskutečné váze 19,5 kg. Pepa má ohromnou radost a zvedá svůj svazový osobák.
Na tuto vodu se budu určitě vracet a těším se na další docházky.
Za RRbaits a Universal Fishing Team
Petr „huby" Hubáček

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení