První výprava pod novou značkou

Ahoj, je říjen, já a můj kamarád se vydáváme na letos asi poslední výpravu za nádhernou přírodou a pokusit se chytit nějakého toho kapříka. Letos je to absolutně v novém duchu. Jak nástrah, tak lovu ze člunu, tak na neznámé vodě pod novou značkou RR Baits (Děkuji Radku).
Příroda okolo jezera byla nádherná a já věděl, že tohle místo bude úžasný pro můj pobyt a lov.
Vždy to není jen o ulovení kapitálních ryb, ale získávat nové zkušenosti a za tím cílem jsem šel.
Po příjezdu na místo začala ta druhá stránka chytání, a to příprava věcí, místa a tipování dna. A že bylo hodně zajímavých míst kam moji nástrahu položit. Samé stromy, pařezy a hrany od 3 - 10 metrů hloubky. Takže volba byla jasná, začala krmná příprava lovného místa partiklem, boiliesem a čekání na záběr. Který první noc nepřišel, tak bylo na čase něco změnit. Další volba byla pokusit se vyhledat nové místo, do kterého jsem zavezl montáž s TOP ENYZYM JALAPENOS s PVA a druhé místo jsem určil v hloubce 10 m s novinkou MARINE JOKER a přihodil pak kuliček.
Ryby začaly spolupracovat po pár hodinách, i když nebyly velké, tak za to velice bojovné. Při čemž dokázaly ukázat, kdo je pán jezera a věděly kam mají plout, aby se dokázaly vypnout a zvítězit.
Takto se to podařilo několika kaprům zvítězit. Tím začala myšlenka jak nad nima vyzrát a při dalších záběrech se mi to podařilo, první ryba byla na břehu.
V tu chvíli nastala neskutečná radost, hned bylo jasno kdo tentokrát vyhrál. Jak všichni víte, dny na rybách rychle běží a byl tu konec a já doufal ještě v jeden záběr, A ten přišel. Byl to můj největší kapr chycen na tomhle jezeru .
Můžu tak s nádhernými pocity odjet domů a vzpomínat na krásný východy a západy slunce s úžasnými rybami a touhou se sem ještě vrátit.

S pozdravem Pavlis