Výprava pod Pálavské vrchy

Nazdárek kolegové, posílám krátkou zprávičku z mé 6ti denní výpravy na moji nejoblíbenější svazovou vodu u nás!
Výpravu jsme naplánovali na konec září, když už by kapři měly být pomalu při chuti. Ihned po příjezdu k vodě a nalodění všeho potřebného jsme s kolegou vyrazili na svá oblíbená místa. Díky extrémně suchému létu a opravdu nízkému stavu vody nebyl problém s lokalizací podvodních překážek a dříve zatopených stromů. Do jejich blízkostí jsme se pak snažili umísťovat naše montáže.

Pod-Plavskmi-vrchy1

Jako nástrahy jsme zvolili 2 novinky pro následující rok a to Marine Joker a Frankfurt Sausage a samozřejmě nesměla chybět má oblíbená Top Enzym Jalapeňos. Jelikož jsme chtěly eliminovat záběry od menších jedinců, kterých je zde opravdu hodně, chytali jsme dvě 24mm kuličky obalené v pastě stejné příchutě.
Za 6 dnů se nám podařilo zdolat asi 15 kaprů z nichž nejtěžší vážili 10,80kg 11,40kg 19,40kg a 12,20kg. Ostatní kapři měli váhový průměr okolo 8kg! Záběry nám chodili střídavě na všechny naše nástrahy a nejtěžší kapr s váhou 19,40kg byl vytažen právě na připravovanou novinku Marine Joker!

Výprava byla původně plánovaná na 14 dnů, ale kvůli opravdu silnému a neustále se zvětšujícímu větru nemělo cenu riskovat a byli jsme nuceni po necelém týdnu opustit tuhle nádhernou vodní plochu a jet domů. Máme ale v plánu se znovu vrátit za 14 dnů, tak snad se bude dařit podobně!!!
Za RR-team Kuba

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení