Zahájení sezóny 2018

Ahoj RR koncem března jsem s kolegou Zdeňkem vyrazil na naší první výpravu roku 2018.Vybrali jsme si  náš oblíbený revír v Itálii.

Na tuto akci jsme se nějak zvlášť nepřipravovali.Vzali jsem si sebou 10kg krmným kouli a ty jsme jsi naboostrovali do Marine Jokeru a Sweet Cornu. Dále jsme si  vzali tygří ořech a chytací boilie různé příchutě.

Po příjezdu jsme zjistili že se na revírů konali závody a vytáhli se jen 4 kapři to byl pro nás šok.Řekli jsme si nežrali ale musí začít J Po vybaleni věci nahazujeme pruty . 6 prutů 6 různých boilie.První záběr přišel na druhý den a kapřík kolem 10 kg zabral na Marine Joker.Pak už začal koncert záběrů .

Nejlepší nástraha byl Marine Joker který měl na svědomí 75 procent záběru .Následoval můj oblíbeny Master Squid.Celkem jsme vytáhli kolem 40kaprů v rozmezí 6 – 14,5kg.Taková třešnička byl jeseter který zabral na R1 a vážil 35kg.

Výprava to byla vydařená i když se nepodařil žádný obr ale my si zachytali a o tom to je J

Za RR Team Spielberg a Zdeněk

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení