Martin, vedra a svazová pískovna

Zdravím RRBaits,

strávil jsem týden v tropických pařácích na svazové pískovně. Vzhledem k velkému množství trav na dně jsem na této pískovně lovil hlavně pop-up a to Sweet Jaffa a Scopex/Banana od Discharge. Tyto pop-up mě opravdu mile překvapili, protože i po několika hodinách ve vodě dokážou do okolí uvolňovat velké množství aromata a neustále plavou, což se o některých konkurenčních pop-up říct nedá.

Jako návnadu jsem zvolil směs partiklu ,který jsem smíchal s peletami z tygřích ořechů, sekaného boilies Energy a vše zalil banánovým maxi boosterem. Po naspombování první dávky v krmení na sebe záběry nenechali dlouho čekat, a tak během hodiny od nahození zdolávám prvního kapříka kolem 9kg. Denně dokrmuju cca 7kg směsi partiklu, plet a boilies, což přineslo své ovoce. Během týdne jsem zdolal 22kaprů, 3 kapři mi po záběru spadli. Většina chycených kaprů byla v rozmezí 10 - 13kg.

Martin Matuš

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení