Návrat do Laguna Blu

Ahoj RR rodino.
Konečně jsem se dostal k tomu ,abych napsal zprávu z moji a Zdeňkové výpravy v Italii na krasném revíru Carp Center Laguna Blu.Výprava proběhla v posledním týdnu měsíce dubna.Už měsíc dopředu jsme si nechali udělat boilie na zakázku a to meloun a moruši s tím že italští kapři mají rádi sladké.Pro jistotu jsme si vzali i Master squid,Liver garlic,Top enzym a novinku Frankfurtskou klobasku což se ukázalo jako dobrá volba.
Po příjezdu na místo nám bylo doporučeno kam házet a kolik metrů.Neváhali jsme a všech 6 prutů jsme naházeli do vody .Vsadili jsme na sladké . První den se nic nedělo tak jsme zkusili boilie Liver garlic a záběry se dostavili.První kapr byl krásný lysec o vaze 16,4kg.Zdeněk nastražil taky Liver Garlic a začal tahat jednoho za druhým podařil se mu vyrovnat si osobáček lyscem který měl rovných 18kg.
Třetí den večer jsem nastražil jednu 20mm kuličku master squid a ve 23 hodin se rozjel prut a na konci souboje byl můj nový osobák o váze rovných 21kg.Neskutečná radost posunout si rekord po 4 letech a to díky master squid 
Páty den po dvoudenni pauze od záběru a dnech plných deště se rozjel znovu Zdeňkův prut na kterém měl opět 20mm Liver Garlic a výsledkem byl opět vylepšený osobák a to na váhu 18,4kg.
V průběhu výpravy jsem nachytali přes 40 kaprů a průměrná hmotnost úlovků byla neskutečných 15kg.
Byl to super týden a doufáme ,že se tam ještě vrátíme a vytáhneme klenoty této vody .
Ahoj a ať Vám to jezdí...
Pitrs a Zdeněk

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení