Větrný Apríl

Ahoj Radku!
Napsal jsem kratší zprávu z mé dubnové výpravy. Jelikož jsem na jezeře chytal už dříve, kde jsem nachytal spoustu krásných kaprů, předem jsem věděl, jak se připravit.
Nejprve jsem změnil nástrahu, místo osvědčených R1 a Master squid, jsem vyměnil za novinku s příchutí Frankfurt Sausage.
Umístil jsem bójku a soustředil jsem se na krmení. Krmil jsem především partiklem (konopí, řepka, proso)zalitím boosterem chilli a k němu vždy přihodil několik kuliček boilies. Ostatní pruty jsem nahazoval k blízkému rákosu.
Kolem mé bóje jsem lovil s novým boilies Frankfurt Sausage, kde jsem chytil pár kaprů cca 3-5 kg. První krásnější ryba byla 11,10 kg a po necelé hodině přišel další kapr o hmotnosti 9,50 kg a poté jeden menší kapřík 6,20 kg. Všechny ryby jsem ulovil na novinku Frankfurt Sausage!
Můj další prut byl zatím klidný, sem tam přišel menší kapřík na R1. Poté však přišel kapr 10,20 kg v kombinaci 2 x 20 mm R1. Myslím, že příchuť boilies R1 byla moc intenzivní, proto lákala menší ryby, proto jsem se rozhodl pro změnu a tím bylo osvědčené boilies Master squid.
Probudil mě záběr kolem 1 hodiny v noci, po chvilce jsem v rukou držel kapra o váze 12,30 kg, přišel na 2x20 mm Master Squid. Poté jsem ještě chytil několik pěkných kaprů o váze 9,1 kg, 6,6 kg, 8,5 kg. Bylo to pro mě velkým překvapením, že jsem chytil tolik velkých ryb na boilies.
Jsem velmi vděčný, že jsem byl první, který otestoval novinku Frankfurt Sausage. Jedná se o velmi intenzivní návnadu s rychlým účinkem a v mém názoru bude fungovat pokaždé. Tato novinka vzbudila ve mě příjemné překvapení. Děkuji ještě jednou za velmi příjemné překvapení.

Many thanks, Gábor from Hungary!