Osvědčený Marine Joker

Ahoj Radku jak už je u mě zvykem tak jsem se vypravil pouze na jednonoční "výpravu" na svazovou vodu. Výprava byla velmi krátká a ani jsem nedoufal že bych mohl udělat nějaký záběr, spíše jsem po práci si šel odpčinout a vychutnat si božský klid u vody. Na oba dva pruty jsem nasadil již můj osvědčený Marine Joker v průměru 20mm.
Pruty jsem poslal do vody přímo k potopeným stromům, brzdy na navijácích jsem pořádně dotáhnul aby mi nevjela ryba do stromů. Ke každému prutu jsem nakrmil 0.5kg FEED IT. Po asi třech hodinách se ozvalo nenápadné píp a ihned sem zbystřil, podíval jsem se na prut a špíčka byla ohnutá, hned jsem startoval k prutu, doběhl jsem a cívka se pomaličku protáčela. Prut jsem okamžitě zasekl a začal souboj, asi po 15 min jsem podebral krásného lysce o velikosti 8kg. Byl jsem hrozně rád a udělal mi velkou radost. Vím že to není žádný obr, ale na místní poměry je to pro mě hrozně cenná ryba.
Všem slušným rybářům přeji u vody Petrův zdar.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení