Parco 2018

Ahoj Radku a RRka.

První  týden v červenci jsem s kamarádem Mirkem vyrazil po 3 letech na naše oblíbené jezero v severní  Itálii.

Výprava byla plánovaná rok tak jsme měli čas se důkladně připravit.Už  z předešlých návštěv jsme věděli že budeme muset hodně krmit.Proto jsme si nechali vyrobit krmný boilie který jsme zalili boostrem  Marine Joker a na zakázku vyrobený booster Spicy Crab.

 Po vyčerpávajících 1000km jsme byli na místě.Hned jsme vybalili a nahodili.První 2 dny byli pro nás stresující po nahození deeperu  jsme zjistili,že na našem lovném místě není ryba..V nocí brali jen sumečci afričtí což nebyla naše cílená ryba .Ale pořád jsme spombovali s nadějí ,že kapři najedou.

Třetí  den se tak stalo začli jsme tahat první kapry . Nasadili jsme Sweet corn a začli záběry.Chytli  jsme kapry v rozmezí 14 -18kg .

4 den přišel zlom kdy si Mirek udělal osobák na sweet corn a to kaprem 22kg.byl to krásný lysec.Já nezůstával pozadu a vytáhl jsem na Marine joker lysce 18kg…Už jsme byli spokojení  ale další den byl ještě lepší.

5 den odpoledne přišli 2 záběry po sobě Mirek zdolával svého a mě zabral taky jeden ..Mirkův komentář „počkej ja mám něco menšího“ mě pobavil když se z hloubky vynořilo tele J Já teda počkal až si ho podebere a poté jsem si podebral svého.Po zvážení ukazovala váha Mirkového nového osobáku 26kg můj měl 21,5kg krásný double..Po hodině mi přišel další záběr a váha tentokrát ukazuje 22kg velká spokojenost nás obou.Vše přišlo na Sweet corn 15mm.

Další dva dny jsme nějaké kapry vytáhli  měli od 14-18kg .Pár kaprů souboj vyhrálo ale tak to prostě je.

Za nej nástrahu byl jednoznačně Sweet corn a Marine joker potom dobře fungoval i Master Squid.

Za RR Baits team Spielberg