Parco 2018

Ahoj Radku a RRka.

První  týden v červenci jsem s kamarádem Mirkem vyrazil po 3 letech na naše oblíbené jezero v severní  Itálii.

Výprava byla plánovaná rok tak jsme měli čas se důkladně připravit.Už  z předešlých návštěv jsme věděli že budeme muset hodně krmit.Proto jsme si nechali vyrobit krmný boilie který jsme zalili boostrem  Marine Joker a na zakázku vyrobený booster Spicy Crab.

 Po vyčerpávajících 1000km jsme byli na místě.Hned jsme vybalili a nahodili.První 2 dny byli pro nás stresující po nahození deeperu  jsme zjistili,že na našem lovném místě není ryba..V nocí brali jen sumečci afričtí což nebyla naše cílená ryba .Ale pořád jsme spombovali s nadějí ,že kapři najedou.

Třetí  den se tak stalo začli jsme tahat první kapry . Nasadili jsme Sweet corn a začli záběry.Chytli  jsme kapry v rozmezí 14 -18kg .

4 den přišel zlom kdy si Mirek udělal osobák na sweet corn a to kaprem 22kg.byl to krásný lysec.Já nezůstával pozadu a vytáhl jsem na Marine joker lysce 18kg…Už jsme byli spokojení  ale další den byl ještě lepší.

5 den odpoledne přišli 2 záběry po sobě Mirek zdolával svého a mě zabral taky jeden ..Mirkův komentář „počkej ja mám něco menšího“ mě pobavil když se z hloubky vynořilo tele J Já teda počkal až si ho podebere a poté jsem si podebral svého.Po zvážení ukazovala váha Mirkového nového osobáku 26kg můj měl 21,5kg krásný double..Po hodině mi přišel další záběr a váha tentokrát ukazuje 22kg velká spokojenost nás obou.Vše přišlo na Sweet corn 15mm.

Další dva dny jsme nějaké kapry vytáhli  měli od 14-18kg .Pár kaprů souboj vyhrálo ale tak to prostě je.

Za nej nástrahu byl jednoznačně Sweet corn a Marine joker potom dobře fungoval i Master Squid.

Za RR Baits team Spielberg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení