Pitrs krátce z Itálie

Ahoj RRka..

Posílám zprávu z né příliš vydařené první letošní akce,která byla plánována 6 měsíců.Na naše přání nám udělal Radek extra nabušené boilie o průměru 14mm a to v příchuti Jahoda,Divoká jahoda a banán.Vše jsme měli ještě zalité boostrem.

Den D přišel a ja s Mirkem vyrážíme směr Itálie.Po příjezdu zjištujeme že břeh na našem mistě byl měsíc před našim příjezdem upravem a místo oplocené..Řekli jsme si nevadí jdem na ně.

Nastražili jsem malé boilie a sup to tam.První noc byl celkem klid akorát jeden pípanec..nevypadalo to růžově..Druhý den propršel ale v noci přišla první jízda a na konci Mirkové montáže byl krásný 14kg šupináč,který zabral na jahodu plus pop up jahoda 14mm . Další den mi přišel ještě 9kg lyseček na banán plus pop up banan scopex od discharge.

Další 3 dny bez záběru.Po třech dnech se mi rozjel prut, který byl hozený 50cm od břehu..a na samostatnou pop up jahoda od carpballs o velikosti 10mm byl lysec o váze 16kg.A to bylo z našeho týdenního pobytu vše..

No holt po každé není posvícení,ale nevzdáváme to a už v září vyrážíme směr Maďarsko a samozřejmně s koulemi od RR..

PitrsCZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení