Náš RR pár na své oblíbené pískovně

Zdar RRkáři a RRkářky J

Rok s rokem se sešel a my se opět vydali v květnu na naši oblíbenou pískovnu ve středních Čechách. Pár dní před odjezdem jsme si nachystali koule R1 a Jalapeňos. Dále jsme sebou měli připravenou novinku pro rok 2017 boilies R2.

Příjezd k vodě byl v pátek ve večerních hodinách, kdy jsme rozbalili bivaky. Po půl litru rumu (Jindřichohradeckého tuzemáku – pro některé božkováky) a pár pivech jsme se odebrali ke spánku. V sobotu po vzbuzení z kómatu, páru vyprošťováků (Budvar 12voltů) a koupi povolenek, jsme začali zavážet.

První ze zavezených prutů se ozvala novinka R2, kdy po hodině se na podložce objevil kapr 10kg a 14kg. Na zbývajících prutech byla umístěna nástraha R1 a pop up banán a jalapeňos s pop up stejné příchutě.

Do revíru bylo nasazeno přes 2320ks kapra do 6kg, takže byl velký oříšek se prochytat k větším rybám. Největší nevýhodou bylo to že se teplilo a ryba šla na mělčinu zřejmě do tření. Od čtvrtka hlásili změnu počasí, čímž jsme očekávali větší aktivitu ryb. Ale bohužel počasí opět zklamalo.

Ale štěstí nám přálo a pár větších kusů se nám ukázalo. Největší Domči šupík 15,30kg a Vláďovo 19,58kg lyseček.

Tímto se s Vámi loučíme a nezapomeňte na to, že dokonalá nástraha děla dokonalé rybáře.

Hodně úlovků přeje

RR pár

Domča a Vláďa