Náš RR pár na své oblíbené pískovně

Zdar RRkáři a RRkářky J

Rok s rokem se sešel a my se opět vydali v květnu na naši oblíbenou pískovnu ve středních Čechách. Pár dní před odjezdem jsme si nachystali koule R1 a Jalapeňos. Dále jsme sebou měli připravenou novinku pro rok 2017 boilies R2.

Příjezd k vodě byl v pátek ve večerních hodinách, kdy jsme rozbalili bivaky. Po půl litru rumu (Jindřichohradeckého tuzemáku – pro některé božkováky) a pár pivech jsme se odebrali ke spánku. V sobotu po vzbuzení z kómatu, páru vyprošťováků (Budvar 12voltů) a koupi povolenek, jsme začali zavážet.

První ze zavezených prutů se ozvala novinka R2, kdy po hodině se na podložce objevil kapr 10kg a 14kg. Na zbývajících prutech byla umístěna nástraha R1 a pop up banán a jalapeňos s pop up stejné příchutě.

Do revíru bylo nasazeno přes 2320ks kapra do 6kg, takže byl velký oříšek se prochytat k větším rybám. Největší nevýhodou bylo to že se teplilo a ryba šla na mělčinu zřejmě do tření. Od čtvrtka hlásili změnu počasí, čímž jsme očekávali větší aktivitu ryb. Ale bohužel počasí opět zklamalo.

Ale štěstí nám přálo a pár větších kusů se nám ukázalo. Největší Domči šupík 15,30kg a Vláďovo 19,58kg lyseček.

Tímto se s Vámi loučíme a nezapomeňte na to, že dokonalá nástraha děla dokonalé rybáře.

Hodně úlovků přeje

RR pár

Domča a Vláďa

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení