SOLAR SP Spider Compact

Kód: 194311
Neohodnoceno
Značka: SOLAR TACKLE
9 008 Kč / ks 7 445 Kč bez DPH

SOLAR SP Spider Compact

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme novou generaci bivaku SP Spider, tento kompaktní, lehký a ultra stabilní bivak je dokonalým domovem banky pro všechny typy relací. Každá noha rámu, vyvinutá s rámovým systémem Cam-Loc, je nezávisle nastavitelná, což umožňuje dokonalé nastavení a napnutí látky i na nerovném povrchu.
Rychlé nastavení (méně než 30 sekund) využívá SP Compact Spider čtvercový zadní profil k maximalizaci vnitřního prostoru a vytvoření kompaktního, ale překvapivě prostorného úkrytu.
Další jako první v oboru Solar vidí přidání našich spon Mag-Loc pro odvalení zad a po stranách PermaVent. Ty jsou také vybaveny na předním infiltračním panelu (prodává se samostatně), s odolným podkladem se zapínáním na zip a plnou přední částí mozzie-mesh se dveřmi Solar Mag-Loc se také prodávají samostatně.
Je navržen jako modulární systém, který udržuje skutečný špičkový bivak cenově dostupný a umožňuje každému rybáři přizpůsobit si SP Compact Spider svému vlastnímu stylu a ceně. Včetně bouřkových tyčí. Podlahová deska a infiltrační panel se prodávají samostatně.

- Vysoce kvalitní, SolarTexFabic
- Nastavitelný mechanismus rámu využívající systém Cam-Loc na každé noze rámu pro maximální flexibilitu
- Čtvercový zadní profil umožňuje maximální vnitřní prostor a prostor pro hlavu
- Vnitřní kondenzační uzávěr
- Spony Mag-Loc
- Včetně bouřkových tyčí
- Plná přední strana, přední část ze síťoviny mozzie s dveřmi Mag-Loc a základovou deskou se zipem k dispozici samostatně
- Lehký a kompaktní, přičemž zůstává prostorný a stabilní
- Solární gravírovaný blok z nerezové oceli
- PermaVents
- Hmotnost: 8 kg
- Rozměry (m) 2,70 x 1,50 x 1,60

Doplňkové parametry

Kategorie: Bivaky, Brolly, Deštníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg