TRAKKER - TEMPEST RS 150

Kód: TR201320
Tip
Neohodnoceno
Značka: TRAKKER
24 999 Kč / ks 20 660 Kč bez DPH

TRAKKER - TEMPEST RS 150

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejrychlejší, "snadno stavitelný" přístřešek se stal ještě lepším s představením fenomenálního Tempest RS 150. Jádrem bivaku pro lov kaprů je proslulý patentovaný závěsný blok, který umožňuje snadné a rychlé nastavení. Doba nastavení, použitelnost a funkčnost byly ještě vylepšeny systémem Rapid Knuckle System, který umožňuje zafixovat všech pět hlavních tyčí v jedné snadné poloze. Jednoduché a bezpečné, postavení přístřešku nebylo nikdy jednodušší.

Mezi další vylepšení Rapid Shelter patří vestavěný kšilt, který minimalizuje vnikání vody dovnitř a kolem dveří, a tento vrchol lze ještě zvýšit, aby bylo umožněno ještě větší pokrytí přidáním čepice Skull Cap. Zadní část přístřešku byla plošší než jeho předchůdce, což zajišťuje optimální rovnováhu mezi vnitřním úložným prostorem, schopností vejít se do plavek a aerodynamikou.

Proudění vzduchu přístřeškem bylo vylepšeno adaptivní ventilací® na šesti větracích otvorech (čtyři vzadu a dva vpředu), což usnadňuje proudění vzduchu i za deště. Aby se v létě ochladilo, lze čtyři zadní větrací otvory vysunout a vytvořit tak oblasti stínu, které při použití ve spolupráci s čepicí Skull Cap mohou snížit vnitřní teplotu o několik stupňů.

Pro optimální skladování jsou k dispozici čtyři vnitřní kapsy, dvě na každé straně a dvě vpředu. Ty vpředu mají poutko na zavěšení, kam můžete uložit nezbytnosti, jako je přijímač nebo dokonce bunda, pro rychlý odchod za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bivaky, Brolly, Deštníky
Záruka: 2 roky