RHINO - BLX 65 BMR GPS NxT L Black 12V Electric Outboard Motor

Kód: R2000009
Novinka
Neohodnoceno
Značka: RHINO
49 999 Kč / ks 41 321 Kč bez DPH

RHINO - BLX 65 BMR GPS NxT L Black 12V Electric Outboard Motor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Méně šumu, vyšší přesnost, rychlejší odezva! Nová generace naší řady BMR: Přívěsný elektromotor BLX65 GPS NxT, dlouhá hřídel pro montáž na příď ! S praktickým rádiovým dálkovým ovládáním a funkcí GPS.

Nový, podrobný displej v hlavě motoru zobrazuje užitečné informace. Díky vylepšené technologii GPS lze nyní motor ovládat ještě pohodlněji. Motor je vybaven pilotním režimem (manuální jízda podle kompasu), navigačním režimem, režimem tempomatu s přednastavenou rychlostí a také funkcí ukotvení GPS a zadávání trasových bodů.

Dalšími užitečnými funkcemi jsou zobrazení rychlosti nad zemí a záznam trasy (uložení vzdáleností a opakování až 16 tras). GPS určování polohy je přesné v rozmezí dvou až pěti metrů (v závislosti na vnějších podmínkách). Výkonný elektrický přívěsný motor BLX65 GPS poskytuje tah 65 lb při napětí 12 V a max. 520 W. Hřídel o délce přibližně 167 cm je vyrobena z hliníkového kompozitu. Lze jej sklopit nahoru a dolů pomocí páky.

Stejně jako u všech motorů Rhino umožňuje BLX65 GPS variabilní nastavení hloubky vrtule. BLX 65 BMR GPS lze použít také v brakické nebo slané vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čluny, motory a příslušenství
Záruka: 2 roky