DEEPER Chirp+ limitované edice Vánoce 2020

Kód: 4779032950640
Neohodnoceno
8 290 Kč / ks 6 851 Kč bez DPH

DEEPER Chirp+ limitované edice Vánoce 2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEEPER Chirp+ limitované edice Vánoce 2020 za zvýhodněné ceny

 

Rybáři řekli, že ho chtějí. A my jsme řekli, že ho pro ně vyrobíme! Seznamte se s novinkou deeper chirp+, úplně prvním nahazovacím chytrým sonarem s podporou gps a wi-fi a technologií chirp. Sonar s technologií chirp, který se vejde do kapsy. Malý zázrak!

Tuto výkonou technologii původně vyvinulo americké námořnictvo, už léta je ale k dispozici i rybářům lovícím z lodě. A od nynějška ji konečně budou moci využívat VŠICHNI RYBÁŘI, kteří ji s sebou budou moci vzít KAMKOLI, aby se na ryby mohli vypravit KDYKOLI – protože rybář nikdy neví, kdy ho srdce vytáhne k vodě.

 

PROČ ZVOLIT TECHNOLOGII CHIRP?

Čistota a extrémní přesnost sonaru CHIRP vám poskytuje strate- gickou výhodu, kterou potřebujete k tomu, abyste chytili více ryb, abyste je chytili rychleji a abyste se v rybaření obecně zlepšili.

PŘESNOST V EXTRÉMNÍCH HLOUBKÁCH. Díky technologii CHIRP je zmatek a šum u hladiny minimální, takže se můžete spolehnout na přesné hodnoty sonaru i ve velmi mělké vodě a najít ryby už v 15 cm od hladiny vody. Naopak dokážete rozlišit ryby i ve vodě hluboké až 100 m.

NEUVĚŘITELNÉ ROZLIŠENÍ CÍLE. Díky rozlišení cíle na 1 cm budete moci snadno určit cílové druhy, i když budou součástí velkého hejna ryb-návnad nebo sledovat i ty nejdrobnější návnady při svislém vláčení.

 

3 FREKVENCE PAPRSKŮ PRO VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.

Objevujte místa, kde se ryby shromažďují, rychleji díky širokoúhlým paprskům nebo si najděte cílový druh přes velmi silný led díky úzkému paprsku.

 

 

PROČ ZVOLIT ZNAČKU DEEPER?

Jsme průkopníci nahazovacích chytrých sonarů. První chytrý sonar jsme na trh uvedli v roce 2013 a od té doby se posouváme stále dál a výš a ustavičně se snažíme přicházet s dalšími a ještě lepšími inovacemi. Naše sonary jsou velice kvalitní, jsou navrženy i vyrobeny v Evropě, a protože naší hlavní prioritou jsou rybáři, zákaznickou podporu poskytujeme nepřetržitě.

INTEGROVANÝ MODUL GPS se systémem A-GPS Vytvářejte si mapy jezer ze břehu, z kajaku nebo na ledu. Mapy se vám automaticky uloží na platformě Deeper LakebookTM, která slouží jako váš osobní rybářský deník.

VYSOKÝ VÝKON PŘESNĚ a precizně skenuje až do hloubky 100 m. Generuje vlastní signál Wi-Fi, takže ho můžete nahodit do 100 m s naprostou jistotou, že spojení bude spolehlivé.

DOKONALÁ VŠESTRANNOST Nabízí čtyři režimy lovu pro konkrétní způsoby rybaření. Sonar můžete použít při chytání ryb z lodě/kajaku či ze břehu a díky tradičním ukazatelům dokonce i při rybaření na dírkách. Na ryby můžete v létě i v zimě. Do všech podmínek s jedním sonarem.

SNADNO POUŽITELNÁ APLIKACE Uvidíte ryby, vegetaci, struk- turu i obrys, tvrdost a konzistenci dna. Aplikace Deeper uvádí informace o teplotě a hloubce vody, nabízí různé barevné palety pro zobrazení dat, volitelné ikony a alarmy, umožňuje upravit citlivost sonaru a obsahuje tradiční ukazatele pro lov na dírkách.

PŘENOSNÉ PROVEDENÍ SONAR je bezdrátový, kompaktní a lehký. Vejde se do rybářského kufříku, a dokonce i do kapsy.

SUPER RYCHLÉ NABÍJENÍ. 80 % za 45 minut, 100 % za 75 minut. Vraťte se zpátky na vodu – rychle.

KVALITNÍ PO VŠECH STRÁNKÁCH SONAR je vyroben z vysoce odolného plastu AB S s titanovými vložkami a silikonovým těsněním a odolá nejen působení vody, ale i rozmarům počasí a teplotám až do -20 °C.

CO JE CHIRP?

Tradiční sonar vysílá vždy pouze jeden frekvenční impulz. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse = komprimovaný vysoce intenzivní vyzařovaný impulz) vysílá nepřetržitý tok frekvencí od nízkých po vysoké. Díky tomu jsou údaje ze sonaru mnohem jasnější a ve srovnání s tradičními sonary mají vyšší rozlišení.

TECHNICKÉ PARAMETRY PRODUKTU

Materiál

ABS plášť, titanové vložky

Typ sonaru

3 frekvenční CHIRP

Frekvence (kužel paprsku)

Úzký CHIRP 675 kHz (úhel kužele 7°) Střední CHIRP 290 kHz (úhel kužele 16°) Široký CHIRP 100 kHz (úhel kužele 47°)

Rozpoznávání objektů

1 cm – úzký Chirp
2,4 cm – střední Chirp 2,4 cm – široký Chirp

Rozsah hloubek

15 cm – 100 m

Frekvence skenování

Až 15/s

Režimy sonaru

Standardní, lov na dírkách, lov ze člunu, lov ze břehu s GPS

Snímač teploty

Snímač teploty povrchu vody ve stupních Fahrenheita / Celsia

Provozní teplota

-20 °C až 40 °C

GNSS (Global positioning systems supported/ podpora systémů pro globální určování polohy)

GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS

Provozní doba

Se zapnutou GPS až 4,5 hodiny S vypnutou GPS až 6 hodin

Technologie nabíjení

Rychlonabíjení
80 % za 45 minut 100 % za 75 minut

Zabudovaná baterie

Lithium-polymerová, dobíjecí, 3,7 V, 950 mAh

Napájecí adaptér (není součástí balení, doporučen)

Vstup 110 V/220 V. Výstup microUSB, 5 V 2 A

Typ připojení

Wi-Fi

Dosah připojení

Stabilní připojení až do 100 m.

Barva

Khaki zelená

Obsah balení

 

 

 

Sonar CHIRP+
Kabel USB
Pytlík
2 upevňovací šrouby Stručná příručka Bezpečnostní předpisy

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg