DEEPER SMARTPHONE MOUNT

Kód: 158596
5 hodnocení
734 Kč / ks 607 Kč bez DPH 734 Kč / 1 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák mobilního telefonu Deeper Smartphone Mount odolné řešení jak připevnit Váš chytrý telefon na prut. Držák chytrého telefonu je užitečný nástroj, který Vám umožní využívat data ze sonaru zatímco jednou rukou držíte prut a druhou jednotku Deeper. Jeho design a pevnost nabízí dostatečnou zádržnou sílu pro Váš chytrý telefon aniž by byl překryt silikonovým pouzdrem. Lehké silikonové pouzdro je dostatečně odolné aby udrželo Váš chytrý telefon na svém místě.

Návod

  • Vložte chytrý telefon do držáku tak, aby logo Deeper bylo vepředu.
  • Použijte o-kroužky pro připevnění držáku telefonu k prutu. Zahákněte oranžový plastový háček na o-kroužek a pevně přitáhněte k prutu přes další háček. Pro připevnění držáku použijte jeden nebo více o-kroužků. Ujistěte se, že pevně drží.
  • Když je držák připevněn, vložte svůj telefon. Lehce nasaďte silikonové proužky, jeden po druhém, na každý roh Vašeho telefonu. Ujistěte se, že Vaše zařízení je pevně přitaženo.
  • Než začnete s chytáním několikrát zahýbejte prutem abyste se ujistili, že držák plnídobře svou funkci.

Pokud používáte iOS můžete držák užívat jak horizontálně tak vertikálně, v závislosti na tom jaké máte preference pro zobrazení dat ze sonaru na displeji Vašeho chytrého telefonu. Pro Android je možné pouze horizontální použití.

Výrobce nenese žádnou odpovědnost za poškození či ztráty způsobené použiváním držáku pro chytrý telefon. Výrobek prosíme nerozebíjrejte ani neupravujte. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené rozebíráním nebo úpravou výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg