CHASING - F1 (20m)

Kód: 118088
Neohodnoceno
Značka: CHASING
17 790 Kč / ks 14 702 Kč bez DPH

CHASING - F1 (20m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHASING F1 je nový digitální podvodní dron na vyhledávání ryb s dálkovým ovládáním určený pro všechny druhy rybolovu. Dron F1 od Chasing vám poskytuje inteligentní informace o podvodním terénu, okolí, dalších objektech pod ním, umístění rybích mas a pozici ryb ve vodě. Dron je ideální i pro kontrolu doků.

Kromě rybářských situací poskytuje F1 jak údaje o teplotě vody v reálném čase, tak přesné údaje o hloubce. Má schopnost pořizovat snímky ve vysoké kvalitě a zaznamenávat videa ve vysokém rozlišení během procesu rybolovu.

Rybolovný proces lze monitorovat a zřetelně natáčet v tmavém prostředí. Dron má vestavěnou kameru Sony IMX307 a je vybaven infračerveným světlem, které umožňuje jasné zobrazení i za zhoršených světelných podmínek. Infračervený vizuální dosah kamery může dosáhnout až 1 metru. Kamera dokáže nahrávat v 1080p 30fps a produkovat 2MP fotografie. Vše se ukládá na micro SD kartu, kterou lze rozšířit až na 256 GB. Prostřednictvím aplikace můžete snadno sdílet své filmy a živé vysílání na většině platforem SoMe.

F1 se pohybuje vertikálně a může automaticky stoupat a klesat. Maximální provozní hloubka F1 je 28 metrů. Je poháněn čtyřmi tryskami a má různé funkce, jako je GPS, pohyb ve všech směrech, odpružení a zastavení, vedení záznamů o více lovných místech, automatická plavba mezi lovnými místy a návrat jednou klávesou.

Kromě výše uvedené funkčnosti lze F1 namontovat také s návnadou. Distribuci návnadového materiálu lze realizovat jedním kliknutím v APP na lovném místě. Podporuje také držáky sonarových držáků (jako je DEEPER Sonar a další značky).

Klíčové specifikace:

-Provozní hloubka 20M
-Výměnná baterie 4800 mAh
-Záznamy v 1080 30fps
-Možnost živého vysílání přes aplikaci
-Měření teploty vody v reálném čase a přesné měření hloubky
-Vektorový pohonný systém se čtyřmi tryskami

** Co je v krabici**

-1 stíhací dron F1 (20m)
-1 Pronásledování malé kamerové sondy
-2 Chasingové antény
-1 vybíjecí baterie (118243)
-1 nabíječka
-1 stojánek Chasing Sonar
-1 balicí krabice
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery, drony
Záruka: 2 roky