KORDA Kontour Fluorcarbon

Kód: KFLU04 KFLU05 KFC12 Zvolte variantu
Akce
Neohodnoceno
Značka: KORDA
619 Kč od 619 Kč - - –35 % až –35 %
kontour fluorocarbon 2
619 Kč od 619 Kč - - –35 % až –35 % 720 Kč / ks 720 Kč / ks 399 Kč / ks od 399 Kč / ks 595 Kč bez DPH 595 Kč bez DPH 330 Kč bez DPH od 330 Kč bez DPH
Pevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

KORDA Kontour Fluorcarbon

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po mnoho let jsme se snažili vyvinout dokonalý fluorokarbonový kmenový vlasec - aby se dobře nahazoval, klesal ke dnu "jako cihla" a měl vysokou oděruvzdornost. Nyní se to podařilo a faktem je, že Denny Fairbrass již nepoužívá nic jiného. Na trh je dodáván pouze v nosnosti 12lb, což dostačuje pro celou škálu lovných situací, vzhledem k jeho vysoké pevnosti v uzlu a odolnosti.Kontour, tak jak ho známe, je v porovnání s jinými fluorokarbony velmi jemný, takže se velmi dobře uvolňuje z cívky při náhozu. To napomáhá k dosažení větší vzdálenosti a přesnosti hodu. Je také dost těžký, takže rychle klesá ke dnu, pryč od pozornosti kaprů.

Během pár sekund od dopadu na hladinu leží Kontour na dně a kopíruje dno, skrytý tak před rybami, které se vlasců bojí. Navíc s téměř stejným indexem odrazu světla jako má voda je po potopení prakticky neviditelný. Všechno tohle spojené s výnikající odolností proti oděru dělá z Kontour extrémně snadný na použití a oblíbený vlasec pro mnoho rybářů zaměřujících se na velké ryby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprařina
Záruka: 2 roky