TRAKKER - LEVELITE OVAL MF-HDR

Kód: 217502
Neohodnoceno
Značka: TRAKKER
15 599 Kč / ks 12 892 Kč bez DPH

TRAKKER - LEVELITE OVAL MF-HDR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trakker vás seznámí se systémy pro spaní na lehátku Levelite Oval MF-HDR, nejnovějšími přírůstky do naší oceněné řady Levelite, označující další generaci prémiových lůžkových systémů, které nabízejí velkou úroveň komfortu pro bankside. Mají stejný revoluční oválný tvar pro optimální využití prostoru ve vašem přístřešku, ale nyní jsou vybaveny také matrací z paměťové pěny s vysokou hustotou a kolejnicí ve středové části pro bezkonkurenční komfort a bederní opěru. Stabilita je zvýšena ještě více s osmi pružinou zatíženými nožkami na obou systémových velikostech a dvouvrstvý spací pytel optimalizuje systém pro celoroční použití. Dokončeno v našem úžasném na zakázku navrženém maskovacím vzorem, to je zdaleka nejlepší kapr angler spací systém, jaký jsme kdy vyrobili!

Technické Specifikace:

Rozměr Cca. 215 (l) x 85 (š) cm,

Seřízení nohy: 38-48 cm

Váha: Cca. 17,5 kg, maximální zatížení 130 kg (při běžném použití)

Materiál: vnější 100% polyester

Kompatibilní s: Levelitový ovál camo polštář a levelitový oválný kryt MF-HDR

 

Revoluční oválný tvar pro optimální využití prostoru Ušetřete ve svém přístřešku více místa v porovnání s tradiční postelí Standardní-Kompaktní hybridní rozměry (standardní šířka/kompakt v čele a špičkách) Pěnová matrace s vysokou hustotou paměti odpovídá vašemu tělu a poskytuje vynikající komfort Pevná matrace s kolejnicemi v prostřední části pro optimální bederní opěru Zcela plochý profil s vodicí hladinou pro dokonalé vyrovnání na nerovných březích Osm nastavitelných vzpěr s rotujícími bahenními nožičkami, 1 na každém konci pro rovnoměrné rozložení zátěže po rámu Úložný sáček lze použít v libovolné poloze 360 stupňů kolem postele.

Strategicky umístěná rukojeť usnadňuje přepravu.

Díky technologii dvojitých pantů může spací pytel při sklopení zůstat připevněnkem k posteli.

Super rychle použitelné; stačí rozepnout a rozbalit.

Unikátní patentovaný mechanismus nohou: jednoduchým stisknutím tlačítka spadne do polohy.

Dva postranní upevňovací popruhy poskytují větší kompresi k posteli, když se nepoužívá Měkký, voděodolný exteriér broskvové kůže s odnímatelným, vratným interiérem po dobu 3 nebo 5 sezón použití.

Vyspělá dutá vlákna plní vzduch pro maximální zadržení tepla.

Nástavec polštáře na základní vrstvu Tvarovaná „žraločí noha“ maximalu maximalu maximalu maximalu maximalu maximalu maximalu maximalizuje prostor kolem vašich nohou a nabízí prostor kolem vašich nohou a nabízí prostor kolem nohou a nabízí optimální prostor kolem nohou a nabízí prostor kolem nohou a nabízí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lehátka
Záruka: 2 roky