TRAKKER - DB7-R 3 ROD BITE ALARM SET

Kód: 222205
Tip
Neohodnoceno
Značka: TRAKKER
9 799 Kč / ks 8 098 Kč bez DPH

TRAKKER - DB7-R 3 ROD BITE ALARM SET

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po 5 letech vývoje a kompletního designu od základů byla vytvořena řada Alarmů dB7-R, která má zajistit, že splňují nejvyšší standardy výkonu a spolehlivosti. Náš tým neúnavně pracuje na integraci pokročilých funkcí a technologií do těchto alarmů, výsledkem je produkt pro rybáře, kteří požadují to nejlepší. Jsou mnohem více než jen produktem „z regálu“ s určitou značkou na vnějším pouzdře.

  • PS (Power-On Protection System) zastaví náhodné zapnutí a vybitou baterii
  • ISM (Intelli-Sense Mode) eliminuje nepravdivou indikaci za drsného počasí a rybaření lodí
  • Db-Mag Roller obsahuje 8 přesných magnetů a vysoce výkonný O-kroužek pro skutečnou indikaci za všech povětrnostních podmínek
  • Pevné abs nepromokavé pouzdro a přihrádka na baterie (s označením IP68) určené pro nejnáročnější podmínky
  • Digitální obvody a vnitřní komponenty odolné proti povětrnostním vlivům
  • Vestavěná technologie přijímače SRT (Sync-Connect Receiver Technology) pro optimalizaci signálu dlouhého dosahu a překážkových spojů
  • Tru-tónový kuželový reproduktor pro hlasitou frekvenční dodávku
  • Dvousestupný tón drop-back diferenciál
  • Duální super světlé vícebarevné LED diody, snadno se mění z červené, zelené, modré, žluté, fialové a bílé
  • Nakouknutí LED polohování napomáhá vizuální indikaci ze strany na stranu
  • Funkce jednodotykového nočního světla, obě LED diody svítí na 25% jasu
  • Indexované kolečko pro ovládání hlasitosti (8 nastavení hlasitosti, včetně tichého)

Průmyslovou předností je náš PPS (Power-On Protection System), který zabraňuje náhodnému napájení a zmařené životnosti baterie. Tato funkce zajišťuje, že alarmy jsou vždy připraveny k použití, když je potřebujete, a že se nikdy nemusíte obávat, že vám v kritickém okamžiku dojde energie.

DB-Mag Roller má 8 přesných magnetů a vysoce výkonný O-kroužek, který poskytuje pravdivou indikaci pro všechny podmínky. Náš ISM (Intelli-Sense Mode) jsme začlenili do všech nastavení citlivosti. Tato funkce eliminuje falešné indikace, což vám umožní efektivně rybařit v extrémech. Bojové tříštící se vlny, silný vítr a scénáře rybolovu lodí, aniž by byly ohroženy životně důležité indikační informace, když je jich nejvíce zapotřebí. Postavený s odolným ABS nepromokavým pouzdrem a přihrádkou na baterie. Digitální obvody a vnitřní komponenty odolné proti povětrnostním vlivům dále zajišťují, že tyto alarmy budou fungovat spolehlivě za všech podmínek.

Náš přijímač db7-R je navržen tak, aby hladce spároval s našimi alarmy dB7-R Bite. Tento přijímač byl navržen tak, aby splňoval nejvyšší standardy výkonu, spolehlivosti, a co je nejdůležitější, snadnosti použití, čímž se z řady dB7-R stal dokonalý ne-nesmyslný společník pro seriózní rybáře. Jsme přesvědčeni, že po jejich použití pro sezení nebudete muset odkazovat na návody k použití, přehlížet videa nastavení nebo se učit složité stiskávání sekvencí tlačítek, abyste je mohli používat.

Stejně jako naše poplašné zařízení má i přijímač PPS (Power-On Protection System), který zabraňuje náhodnému zapnutí a zmařené životnosti baterie. Pevné pouzdro ABS odolné proti povětrnostním vlivům a přihrádka na baterie zajišťují, že tento přijímač odolá i těm nejnáročnějším podmínkám. Digitální obvody a vnitřní komponenty odolné proti povětrnostním vlivům dále zajišťují, že tento přijímač funguje spolehlivě za všech podmínek. Vestavěný SRT (Sync-connect Receiver Technology) je určen pro optimalizaci signálu dlouhého dosahu a překážkové linky. Tato vyspělá technologie zajišťuje, že vždy obdržíte silný a spolehlivý signál z vašich poplašných zařízení.

Prezentační sety dB7-R Alarm, Receiver a 3-tyčové jsou k dispozici samostatně. Určeno pro rybáře, kteří požadují to nejlepší z hlediska výkonu a spolehlivosti s pokročilými funkcemi a jednoduchou, nenesmyslnou funkčností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Signalizátory záběru
Záruka: 2 roky