JAG - RP1 POD KIT PROLITE BLACK

Kód: BLA-RP1-POD-KIT
Neohodnoceno
Značka: JAG
12 699 Kč / ks 10 495 Kč bez DPH

JAG - RP1 POD KIT PROLITE BLACK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme nejrychlejší a nejjednodušší pod JAG, jaký kdy byl!

Konstrukce „single stick“ pro oko znamená, že na začátku každého sezení není třeba připevňovat bzučivé tyče, poplašné zařízení pro kousnutí a zadní opěrky. Stačí rozmotat čtyři paže pomocí laserem leptaného průvodce a rybaříte! Je to tak jednoduché! Žádné odvíjení, utahování nebo montáž, ven pytel & na břehu pod 10 sekund.

Díky čtyřem otočným ramenům a odnímatelným bankovním tyčkám nabízí RP1 naprosto univerzálnost a lze ji vylovit jako 3 pruty, 2 pruty, 2Plus1 nebo sestavu jediného klacku. Volba je na vás!

Rp-1 se nejen rychle sbalí, ale také se zabalí v malém. I se stále připojenými alarmy a zadními opěrkami se přesně vejde do dodávaného úložného vaku (390x300x96mm) Tento modul by vyhovoval všem rybářům, včetně těch, kteří rádi zůstávají pohybliví, kteří se honí za rybami s minimálním vybavením.

Oba modely Prolite & Stainless se vyznačují šesti diamantovými body & zajišťovacími pákami „bez ztráty“, což v kombinaci s nízkým a širokým profilem zajišťuje vynikající stabilitu! Do přední i zadní konzoly se může vejít šnek na dřevo (dodávaný), který modul při použití na nástupištích & spacích lištách úhledně zabezpečí.

Stejně jako u všech bankwarů JAG byl celý modul navržen, vyvinut a vyroben zde ve Velké Británii ve vlastní prodejně precizních strojů JAG. Stainless Pod byl obráběn pomocí té nejlepší verze 316 Marine Grade Stainless & the Prolite s vysoce kvalitním hliníkem se super tvrdou eloxovanou povrchovou úpravou. Dokonce i ten úložný vak, jak byl vyroben tady ve Velké Británii!

Vlastnosti produktu:

3 pruty Splay – přední 12“ & zadní 10,5“

2 pruty Splay – přední 7“ a zadní 6,5“ (nastavitelné pomocí laserových leptaných přírůstků)

Hmotnost  1.4kg 

Rozměry tašky – 390x300x96mm

Zadní tyčky – 7“ – Přední tyčky 9“

Dodávány se šrouby na dřevo 2x 60mm & 2x 80mm 

 

 

 

SPECIFIKACE

Materiál

316 Nerez, Prolite Black

Hmotnost (Inc Sticks)

1,4 kg

Rozměry tašky

330x390x100 mm

Zadní

9" hole a 10,5" šířka

Přední

7" tyče a 12" šířka

Délka Prodloužená

575 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na pruty, vidličky, hrazdy
Záruka: 2 roky