CARPLOUNGE - RT7 PRO Baitboat Set All-In-One Controller Autopilot

Kód: RT7PRO-ALL-IN-ONE
Novinka
1 hodnocení
Značka: CARPLOUNGE
58 799 Kč –28 %
image0
58 799 Kč –28 % 42 199 Kč / ks 34 875 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

// CARPLOUNGE RT7 BAITBOAT | MISTROVSKÉ DÍLO

Představujeme další úroveň Carplounge Baitboat! RT7 - převratný produkt, který nastavuje nový standard pro špičkové nástražní čluny a průmyslová vozítka. Jako lídr na mezinárodním trhu jsme se zavázali k neustálým inovacím a jsme hrdí na to, že můžeme představit RT7, návnadu nové úrovně, která jistě způsobí revoluci ve způsobu rybaření. Díky svým pokročilým funkcím a elegantnímu designu je RT7 mistrovským dílem, které posune váš zážitek z rybaření do nových výšin.

// PRVNÍ NA SVĚTĚ | CHYTRÝ ALL-IN-ONE OVLADAČ PRO BAITBOATY!

Jednou z hlavních funkcí návnady RT7 je nový All-In-One Smart Controller, který nahrazuje všechna 3 zařízení: Obsahuje vestavěné ovládací páčky pro operace s návnadou, plně integrované s aplikací autopilota a jednou z nejjasnějších dotykových obrazovek na trhu a samozřejmě s vestavěným vysílačem se 2 opakovači a anténami DIVERSITY pro dosah alespoň 800 metrů! Už nepotřebujete samostatný vysílač, dálkový ovladač a tablet!

// DALŠÍ ÚROVEŇ SVĚTELNÉHO SYSTÉMU | +3000% VÍCE SVĚTLA!

Další předností návnady RT7 je digitální systém osvětlení řízený sběrnicí.

+3000% více světla a individuálně nastavitelné na všech stranách!

Zatímco všichni ostatní výrobci nástražních člunů na trhu stále používají normální LED technologii, RT7 je standardně dodáván s naším nejnovějším osvětlovacím systémem Osram RGB CREE!

//RT7 | INTEGROVANÝ RGB TFT DISPLEJ

S RT7 jsme vylepšili způsob, jakým se zobrazují důležité informace o stavu lodi. RT7 je vybaven barevným TFT displejem s vysokým rozlišením, který zobrazuje nejen napětí baterie, ale také zbývající dobu baterie, teplotu, vlhkost v lodi atd...

Přizpůsobte si displej podle svých představ s možností upravit barvu pozadí, písmo a barvu písma. RT7 byl navržen s ohledem na vaše preference

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavážecí lodičky
Záruka: 2 roky